Prezenty dla pracowników – co podarować na rocznicę pracy w firmie

Prezenty dla pracowników – co podarować na rocznicę pracy w firmie

mały team podczas pracy

Pracodawcy, którzy dbają o swoich pracowników, starają się celebrować ważne dla nich dni, takie jak urodziny, imieniny, Dzień Kobiet, ślub czy narodziny dziecka. Obok gratyfikacji finansowych, część z nich szuka pomysłów na prezenty rzeczowe, które z powodzeniem wykorzystane mogą zostać przed podwładnych w późniejszym czasie. Co dać w ramach rocznicy pracy w firmie? Czy mogą to być ręczniki z nadrukiem cyfrowym albo solidna kurtka? Podpowiadamy!

Ciepła kurtka Regatta

Jest to jeden z przykładów marek, których kurtki przydać mogą się w formacie reklamowym. Są solidne, wytrzymałe i ciepłe, dlatego pracownicy chętnie je ubierają. Delikatnie wyeksponowane logo brandu dla którego pracuje, z pewnością będzie podnosiło jego wizerunek jako profesjonalisty. Markowa kurtka będzie czymś w rodzaju wizytówki pracownika.

Prezent związany z hobby

Jeśli nasz podwładny jest zapalonym biegaczem, wówczas można ofiarować mu chusty reklamowe z nadrukiem, którą założy w trakcie kolejnego wyścigu w którym weźmie udział. Natomiast jeśli jest domatorem, być może warto wybadać, jakiej planszówki jeszcze nie posiada. A gdy kocha oglądać mecze piłki nożnej, wówczas postawmy na gadżet reprezentacji Polski lub koszulkę ulubionej drużyny. Na pewno inni pracownicy wiedzą, komu najbardziej kibicuje.

Dodatkowy dzień wolny

Dni roboczych w ciągu całego roku jest całkiem spory. Jeśli możemy sobie na to pozwolić, świetną gratyfikacją jest dodatkowy dzień urlopu, w związku z rocznicą pracy w firmie. To będzie premiować tych pracowników, którzy są z nami dłużej, a właśnie długotrwałe zatrudnienie ceni sobie wiele firm.