Trening piłkarski w zimie – jakie elementy stroju będą niezbędne?

Trening piłkarski w zimie – jakie elementy stroju będą niezbędne?

Jakie kurtki piłkarskie zimowe wybrać?

Czy słońce czy deszcz, śnieg i wiatr, na trening iść trzeba! Nie musimy się obawiać że zimowa aura zmusi nas do zrobienia sobie przerwy od hasania po murawie. Kurtki piłkarskie zimowe pozwolą nam dotrzeć do drużyny niezależnie od intensywności śnieżycy! O co należy zadbać gdy chodzi o strój piłkarski na zimę? Przeczytaj i skompletuj zimową odzież treningową zanim przyjdą pierwsze mrozy.

Kurtki piłkarskie zimowe Adidas – nie daj się zatrzymać śnieżycy!

Jeśli chodzi o jakąkolwiek odzież sportową, nie ma miejsca na bylejakość. Markowe kurtki piłkarskie zimowe to pewna inwestycja. Kurtki piłkarskie Nike, Adidas czy opatrzone logiem Pumy to gwarancja, że ubiór posłuży nam wiernie przez wiele lat. Możesz je kupić na https://www.11teamsports.pl/category/odziez-pilkarska-meska-kurtki.

W produktach z wyższej – i droższej półki – każdy szew jest doskonale dopracowany a podszewka nie ,,dusi”. Kurtki ortalionowe piłkarskie światowych marek tworzy wytrzymały poliester, na produkcji którego nie oszczędzano. Z powodzeniem zniesie wszystkie wyzwania codzienności i nie przepuści zimnego wiatru ani deszczu.

Wielkie marki nie bez powodu stały się wielkie. Cena nie jest w ich przypadku wadą – w pewnym sensie płacimy za logo, ale tak naprawdę to koszt jakości, która stale pracuje na ,,drogi” status danego producenta. Kurtki piłkarskie przeciwdeszczowe, zimowe i przeciwwiatrowe to inwestycja, którą nieprędko trzeba ponowić o ile nie spróbujemy na siłę zaoszczędzić.

Strój treningowy na zimę – główne elementy

Kurtki treningowe piłkarskie ochronią przed dyskomfortem i przeziębieniem, ale przecież zdejmiemy je najpóźniej po rozgrzewce. Co trzeba mieć pod spodem?

Przede wszystkim trzeba zaopatrzyć się w ciepłą bluzę treningową niekrepującą ruchów. Materiał musi przepuszczać powietrze – pocenie się jest przecież nieprzyjemne niezależnie od pory roku. Tutaj, podobnie jak wtedy gdy chodzi o kurtki piłkarskie zimowe, warto patrzeć na jakość oferowaną przez zaufanego producenta, a dopiero w dalszej kolejności na cenę. Czy można trenować w ,,zwykłej” bluzie? Oczywiście, tak samo jak można grać w korkach kupionych na bazarze – po prostu nie będzie nam tak wygodnie jak w odzieży zaprojektowanej z myślą o uprawianiu w niej aktywności fizycznej.

Kolejny niezbędny element odzieży treningowej na zimę to długie spodnie dresowe. Co prawda na murawach w zimie czasami widujemy bohaterów w szortach – ,,rozgrzewka” nie wzięła nazwy znikąd – ale lepiej nie iść za ich przykładem. Nie wiadomo kiedy szczęście się wyczerpie i jednak dopadnie nas ciężkie przeziębienie.

Trening piłkarski w zimie – co pod spód?

Co założyć pod piłkarskie ubranie treningowe na zimę? Każdy piłkarz przed nadejściem mrozów powinien zaopatrzyć się w komplet bielizny termicznej. Trzeba dobrze ją dopasować pod kątem rozmiaru – za mała będzie powodować dyskomfort przy każdym ruchu, a za duża nie będzie zadowalająco odprowadzała wilgoci. 

Grubość materiału odzieży termoaktywnej zależy zarówno od intensywności ćwiczeń i temperatury otoczenia jak i indywidualnych preferencji co do poziomu ciepła. Dla pełni bezpieczeństwa warto wybierać modele opatrzone certyfikatem Oeko Tex. W takich wyrobach nie ma żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji.

Zimowe kurtki piłkarskie Adidas, Puma czy Nike, dostępne na https://www.11teamsports.pl, cechuje najwyższa jakość – dzięki nim komfortowo dotrzemy na trening nawet gdy niedźwiedzie polarne zaczną rezerwować bilety samolotowe do Polski. Poza kurtką niezbędna będzie bluza, dresy i oczywiście bielizna termoaktywna. Pamiętajmy, że gdy chodzi o odzież sportową jakość zawsze jest najważniejsza. Oszczędzanie może w ogólnym rozrachunku okazać się bardzo drogie!

Kurtki piłkarskie adidas zapewnią Ci komfort podczas treningów w chłodniejsze dni. Kliknij w https://www.wspieramyklub.pl/kurtki-pilkarskie-adidas-ktore-modele-warto-wybrac/ i dowiedz się jaki model kurtki wybrać!